DJ na svatbu

DJ na svatbu Plzeň

DJ na svatbu Plzeň

Hledáte toho správného DJ na svatbu Plzeň? Právě jste zavítali na webové stránky, dovolím si tvrdit toho nejzkušenějšího DJ na svatbu z Plzně, který má ročně odehráno na padesát svatebních párty. Na západě Čech nenajdete jiného kolegu, který se specializuje na svatby v celé České republice. Není tedy divu, že DJ na svatbu Plzeň je vám k dispozici „doma“ v Plzni. Mohu i Vám slíbit absolutní profesionalitu, dlouholetou zkušenost a kvalitu na které si zakládám celou kariéru. Vaší svatbu Plzeň pozvednu do jiné sféry, kde si vaši hosté budou dobře pamatovat protancované boty. Svatební hosté včetně vás budou maximálně spokojeni a za to ručím svým jménem, které mám jen jedno!

Nejoblíbenější DJ na svatbu v Plzni je jen jeden

Konkurence svatebních DJů je velká, ale já si jdu už roky svou vlastní cestou. DJ na svatbu Plzeň – Petr Berka nabízí služby svatebního DJ od roku 2004. Byl jsem jeden z prvních DJ na svatbu, proto taky doména djnasvatbu.info. Mám za sebou více jak 800 odehraných prokazatelných svateb v celé republice, ale Plzeň je Plzeň. Zde spolupracuji již několik let např. s restaurací Kalikovský mlýn v Plzni nebo s hotelem Primavera či U pramenů. I zde moc dobře vědí, že na profesionalitě si zakládám již dlouhá léta! O tom svědčí i spojení klienti ze všech koutů Čech, Moravy a Slezska, které si můžete přečíst na těchto stránkách v sekci Reference a nebo pak na facebookovém profilu DJ na svatbu Plzeň Petra Berky. odkaz přidávám ZDE. IPokud stále ještě váháte nad výběrem, děláte dobře! Vybírejte dál, avšak pozor na DJ na svatbu z klubů, kteří si rádi vyplní svůj prázdný „letní prostor“, kdy nemají moc možností v klubech a na diskotékách. Já nabízím specializaci pouze na svatby! Váš DJ na svatbu Petr Berka Plzeň a okolí, ale také celá ČR!

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023