DJ na svatbu

Zkušený DJ

Petr Berka - Zkušený DJ s mnohaletou praxí jak ze svateb, tak ze soukromých večírků i firemních akcí.

Nejsem pouze nějaký DJ na svatbu, ale také zkušený moderátor, který dlouhá léta působil v Ráááádiu Impuls, Kiss Proton, FM Plus nebo v TV Public atd. Představení a uvítání svatebních hostů na hostině tak vypadá opravdu svátečně po všech stránkách Vašeho velkého dne! Jako DJ svateb a večírků mám za sebou stovky akcí spokojených klientů z řad velkých firem a některých svatebčanů ze showbyznysu. Po několika letech zkušeností a stovkách recenzí mě klienti berou za nejžádanějšího svatebního DJ nejenom na západě Čech hlavně taky kvůli zkušenosti ze stovek svatebních hostin. 

Nabízím se vám jako zkušený DJ na svatbu. Bohaté zkušenosti mi umožňují, aby byl tento váš důležitý okamžik minimálně v tomto ohledu perfektní. Vedle moderování a dobré muziky, kterou samozřejmě vyladíme přesně podle vašich přání, se postarám třeba o moderování her a soutěží, o házení kytice či o karaoke show. Zkrátka o vše, co byste mohli od takového DJ na svatbu čekat. Poradím si i s hudbou přímo pro obřad a mnohé další viz odkaz ZDE.

O tom, že jsem zkušený DJ se můžete přesvědčit sami na mám Facebooku i Instagramu, kde mám plno krásných a milých hodnocení od novomanželů. 

DJ Petr Berka, to je zkušenost a kvalita na každou svatbu

Ostřílený a zkušený DJ na svatbu, ale taky DJ pro firemní večírky a jiné events jako např. DJ na narozeniny. To je zkušenost jménem Petr Berka. Svým jménem mou ručit za kvalitní a dobře odvedenou práci na svatbě pro 15 nebo 100 lidí. Disponiji příjemným vystupováním, neskutečným citem ve výběru písniček a kultivovaným projevem zkušeného konferenciéra. Jako DJ a moderátor svateb nabízím své služby i Vám a mohu slíbit, že pro absolutní spokojenost udělám maximum. Na spokojené klienty se můžete podívat do stránky Recenze nebo na FB profil zkušeného DJ na svatby Petra Berky. 

Prosím, přečtěte si pozorně a pořádně tyto webové stránky, které mohou právě při výběru toho zkušeného DJ na svatbu zachránit nejedná svatební párty a dost možná i tu vaši. Z této oblasti znám dost kolegů, kteří jsou dostatečně zkušení a mají za sebou hodně svateb za které dám i ruku do ohně. V případě, že mám již obsazený termín, který máte vyhlédnutý i vy, tak nezoufejte. a ozvěte se. I v takovém případě rád poradím s volbou svatebního DJ, který se ujme zábavy i na Vaší svatbě! Určitě to bude Zkušený DJ na kterého se mohu spolehnout a vy budete spokojeni! Hodně štěstí Vám přeji!


DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023