DJ na svatbu

Ceník DJ na svatbu

Ceník - Nabízím své profesionální služby každému za stejnou cenu ať si mé služby objednáte kdekoliv v ČR. ...

Nenabízím žádné nesmyslné balíčky, žádné hodinové sazby produkce, žádné požadavky na počet hostů jako jiní kolegové Dj’s. Nabízím své profesionální služby každému za stejnou cenu ať si mé služby objednáte kdekoliv v ČR. Ceník / Cena kvalitního DJ na svatbu je 14.000,- a v případě, že budu zvučit i svatební obřad, tak zde počítám příplatek 2.000,- ! Produkci počítám od ??? záleží jak vy časově potřebujete maximálně však do 02.00 hod. Poté počítám příplatek 1000,- /1hod., ale z vlastní zkušenosti vím, že se vždy vejdeme a když se hosté budou bavit dál? Přátelé, já od zábavy nikdy neutíkám! I tím mám náskok před konkurencí…Přijedu jako první a odjíždím jako poslední….
Za takovou cenu máte zajištěnou svatební párty skvělou a výkonnou aparaturou, produkcí, moderací her a soutěží, lehčí inteligentní osvětlení! Zkrátka vše, co je potřeba na Váš „Velký“ den bez nějakého časového požadavku od jiných kolegů.

Právě od kolegů se liším tím, že nehledím na časový rozsah nabízených služeb. Chcete-li využít a podbarvit příjemnou muzikou oběd, aby necinkaly lžičky? Není problém… Přijedu, připravím ještě před obědem ZDARMA!

Ceny kolegů v ČR záleží na počtu hodin produkce, počtu svatebních hostů atd. Cena se Vám někdy vyhoupne na ještě vyšší částku než-li je cena profesionálního a zkušeného DJ na svatbu Petra Berky!

Setkání před svatbou….

Za příplatek 2.000,- nabízím pouze karaoke show, projektor s plátnem na slideshow. Nazvučení svatebního obřadu pak za cenu 2.000,- při objednání služeb i na večerní párty, samostatně pak 3.990,- pouze obřad. V ceně je pochopitelně konzultace před svatbou osobně u kávy, abychom se trochu poznali a hlavně doladili svatební program, hry, soutěže a také hudbu k Vaší maximální spokojenosti. Pokud Vám schůzka nevyjde z časových důvodů, jsou zde také jiné způsoby jako např. e-mail, skype či telefon.

Požadavky na hudbu?

Máte speciální požadavky na hudbu? Disponuji neuvěřitelně bohatým archivem těch největších hitů od 60. let až po současnost včetně mé specializace CZ a SK hitů díky mému působení na Ráááádiu Impuls. Nemáte představu na novomanželský tanec či tanec s rodiči? Vše ochotně vysvětlím a poradím, popřípadě doporučím vhodné skladby. I během svatebního večera hraji na přání a s hosty komunikuji ohledně hudby na přání. Nezapoměňte také na babičky a dědečky, kteří dávají přednost lidové hudbě! 2 nebo 3 skladby na začátku je jistě potěší…

Nejsem DJ z klubů a diskoték! Svatba je trochu jiný level. Díky stovkám svateb i pro V.I.P. novomanžele, Vám mohu nabídnout profesionální přístup a muziku, kterou si budete přát. Nahlédněte na svatební reference!

Svatební speaker v ceně!
V této ceně, která je uvedena výše, je také započítaná služba moderátora. Svatební moderátor provází celým večerem, vším co hosty čeká (dražba podvazku, střevíček, kytice, tanec, hra, cokoliv) a také moderuje příjemným a vtipným vystupováním různé hry a soutěže jak pro nejmenší návštěvníky (děti), tak hlavně pro novomanžele! Celý úvodní projev svatebního moderátora vnese na svatební párty skvělý punc tak důležitého dne, jakým svatba bezpochyby je a bude!
Jako moderátor a DJ na svatbu mám za sebou stovky svatebních hostin po celé ČR i na Slovensku. Bohaté zkušenosti mám i se svatbami, kdy je nevěsta nebo ženich ze zahraničí.

Konkurence z řad DJ’s na svatbu…
Konkurence je zdravá, ale konkurovat DJ’s, kteří hrají na svatbě za 6-9 tisíc opravdu nemohu. Často se setkávám s případy, kdy přijede „DJ“ a hraje podle sebe, co se právě jemu líbí! Nehledě na nedostatečně kvalitní a profesionální zvukovou aparaturu. A projev do mikrofonu? Raději nechám na Vašem uvážení, jestli ušetřit na tak velký den, jakým právě ta Vaše SVATBA je! Nabízím opravdu velký rozdíl jako DJ na svatbu mezi amatérem a dlouholetou zkušeností ze stovek svatebních oslav. Všechny svatby najdete od roku 2014 také zdokumentované na fotografiích na FB profilu včetně mého hodnocení.

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023