DJ na svatbu

Hudba na obřad

Hudba na obřad – Svatební obřad na radnici a klasický Mendelssonův song? Bejvávalo…
Dnes je trendem obřad dle vašeho gusta v parku, v zámecké zahradě nebo v jiném krásném prostředí přírody.

Na svatebním obřadu záleží ...

Před krásně nazdobenou brankou se budete moci spolehnout také na zajištění příjemné hudby a mluveného slova oddávajícího. V takovém případě nabízím službu „Nazvučení svatebního obřadu“

Spočívá v kvalitním nazvučení celého obřadu a pouštění vybrané hudby, která navodí správnou svatební atmosféru. Hudbu na svatební obřad rád v případě zájmu doporučím. Obvykle to jsou skladby, která znáte, máte z nějakého důvodu rádi nebo se vám prostě a jednoduše líbí.

Pojďme si na malou chvíli představit harmonogram obřadu….

Začněte hrát píseň při kterém hosté přijdou a usednou na místa před obřadem. pořád skladba pro příchod ženicha s maminkou. A to hlavní – píseň na příchod nevěsty. Obvykle se jedná o instrumentální verze známých písniček. Malou ukázku v mp3 najdete na této stránce úplně dole.

Hudba na obřad může, ale také nemusí být. Záleží na Vás! Oddávající bude vybaven bezdrátovým náhlavním mikrofonem. Hudba při obřadu jen potichu hraje a vytváří sváteční dojem z obřadu.

Při předání prstýnků, jakmile zazní Vaše „ANO“ již může opět hrát hudbu.
Nyní už to mohou být skladby zpívané nebo pomalé, které máte rádi, máte k nim nějaký vztah nebo se vám líbí a chcete, aby při gratulacích zazněly.

Na gratulaci počítejte raději s 5 písničkami při počtu 50-70 lidí na vašem obřadu.

Cena této služby je 2.000,-kč a obsahuje kompletní zajištění nazvučení včetně mluveného slova oddávajícího. V ceně je i konzultace před obřadem, kdy společně vybereme vhodné skladby k obřadu. Reproduktory RCF a náhlavní mikrofon AKG Perception 45 pro oddávajícího. Cena platí pouze pro páry, kteří využívají mé služby i na večerní svatební párty.

Samostatně „jen“ obřad je cena 4.990,-kč včetně všeho tj. i doprava.
V ceně je konzultace, možno i schůzka nebo Skype/FaceTime a kompletní zajištění ozvučení reproduktorů RCF s náhlavním mikrofonem AKG Perception 45 pro oddávajícího.

Ukázky –  hudba na obřad  v mp3

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023