DJ na svatbu

DJ na narozeninovou oslavu

Zkušený DJ na narozeninovou oslavu Plzeň, Praha atp.

Pokud se zajímáte o služby DJ na rodinnou oslavu nebo narozeninovou oslavu, tak vybírejte podle zkušeností. Ne každý DJ na narozeniny, který např. hraje v klubu má cit pro výběr vhodného repertoáru pro danou věkovou kategorii. Představte si situaci, kdy se slaví „sedmdesátka“ a na místo Karla Gotta uslyšíte jinou taneční pecku s BPM kolem 150 a více…. Já osobně mohu nabídnout bohaté zkušenosti s těmito oslavami jako jsou narozeniny, zlaté svatby nebo jiné rodinné párty všeho druhu. Mohu také nabídnout přesně takový cit pro výběr hudby, přesně takový jaký preferujete. DJ na narozeninovou oslavu by se měl přizpůsobit věkové kategorii, dle typu akce a vybrat správné skladby. Navíc také s citem pozvat lidi na taneční parket, promluvit do mikrofonu, když je třeba a vůbec provázet celým večerem. Vy byste se měli pouze bavit a užít si rodinou nebo narozeninovou oslavu s přáteli. Jsem schopný zahrát jako DJ na narozeninové oslavě 30, 40, 50, 60 a nebo i 70tin. Jako DJ působím ve městech Plzeň, Praha, Kladno, Příbram, ale i Karlovy Vary, České Budějovice, kraj Vysočina a další města a kraje napříč celou naší republikou. 

Oblíbený DJ na narozeniny Plzeň nebo Praha..

Za sebou mám již pěknou řádku let působení nejenom na západě Čech jako DJ na svatbu, DJ na firemní večírek nebo narozeninovou oslavu. Jako svatební DJ odehraju každým rokem až padesátku svatebních oslav, večírků a eventů pro firmy a zaměstnance mám ročně kolem 30 a jako DJ na narozeninovou oslavu odehraji ročně i 15 takových akcí, což mě v této pozici řadí mezi nejoblíbenějšího DJ na narozeniny nejenom na západě Čech. Využijte i vy letitou zkušenost DJ na narozeninovou oslavu a zkušeného moderátora a kultivovaným projevem do mikrofonu. Prosím, podívejte se na mé hlavní stránky, kde se zaměřuji na podobné akce www.petrberka.cz

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023