DJ na svatbu

Svatební foto a video

Potřebujete doporučit dobré fotografy a kameramany na Vaši svatbu? 

Jelikož se v tomto oboru již nějakou dobu pohybuji, měl jsem možnost obhlédnout si i jiné „svatební profese“. Vy se můžete nejčastěji rozhodovat maximálně na základě doporučení známých. Naproti tomu já měl tu skvělou možnost poznat práci těchto profesionálů zblízka, a proto se za kvalitu jejich služeb mohu zaručit. A o kom mluvím?

Svatební foto a video - Uchovejte si kvalitní památku na Váš den ...

Petra a Lukáš Potůčkovi

Petra a Lukáš Potůčkovi jsou profesionální fotografové z Plzně, kde mají také svůj ateliér a fotí převážně děti a svatby. Na přání mohou zajistit i dron. Působí od Plzně až po Prahu, často jezdí i za hranice. Odkaz na jejich webovou prezentaci přikládám ZDE.

Věrka Lukešová
Tato fotografka se kterou se často potkávám na svatbách mě neuvěřitelně nabíjí a to doslova! Pokud si objednáte služby foto na vaší svatbu právě od Věrky, jistě poznáte, co mám na mysli. Ten její přehled, optimismus, cit pro krásnou a neobyčejnou fotografii a hlavně pohodový úsměv po celý svatební den je prostě k nezaplacení 🙂 Klikněte pro přechod na stránky fotografky Věry Lukešové zde.


Jakub Šebek

Kuba je další svatební fotograf se kterým se rád potkávám na svatbách. Jeho webovou prezentaci najdete zde.

Roman Heller

S Romanem Hellerem se potkávám nejen na svatbách, ale také na plesech či reklamních akcích. Zde však představím pouze jeho činnost týkající se toho, co Vás bude pravděpodobně zajímat nejvíce, tedy pořizování fotografií a videozáznamů z Vaší svatby.

 • Svatební foto
  Služby profesionálního svatebního fotografa a kameramana spočívá:
  • v přípravě veškerého fotografického zařízení, od fotoaparátů značky Nikon a Canon až po instalaci osvětlení
  • ve fotografování, které začíná již od příprav nevěsty, pokračuje obřadem a nekončí ani hostinou a dalším programem svatby (tedy běžně 6 až 8 hodin fotografování), samozřejmostí jsou i skupinové fotografie
  • v takzvané postprodukci, tedy ve finálních úpravách fotografií sestávajících z retuší, kolorizací a dalších úprav, které zajistí co možná nejvyšší kvalitu výsledných fotografií
  • ve vypálení fotografií v plné kvalitě na DVD nebo jiné přenosné médium
 • Svatební video
  Úkolem Vašeho svatebního kameramana bude:
  • natáčení celého průběhu svatby, opět od příprav nevěsty až po závěrečný program (běžně je to opět cca 6 až 8 hodin natáčení), možné jsou také rozhovory s jednotlivými účastníky svatby
  • následně natočený materiál sestříhat a upravit v rámci postprodukce
  • předat Vám hotové video ve Full HD kvalitě sestávající z 10-15 minutového dynamicky sestříhaného a hudebně podkresleného klipu a cca hodinového záznamu ze svatby
  • zařídit po předchozí domluvě s Vámi umístění videa na server YouTube, Ulož.to či Vimeo

A to vše v perfektní kvalitě a s profesionálním přístupem. Podívejte se na svatební video z dílny Romana Hellera – skvělého člověka a hlavně kameramana.

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023