DJ na svatbu

DJ na firemní večírek

Chcete uspořádat firemní akci? A chcete se dobře bavit? V takovém případě doporučuji služby DJ na firemní večírek. Odkážu vás na mé stránky www.petrberka.cz, kde je vše podrobně napsáno a vysvětleno. Mohu doporučit v kombinaci jako DJ/moderátor na firemní akci nebo jakýkoliv event včetně vánočního večírku. Vám pak zbyde více času se bavit a užít si večer plný přátel, dobrého jídla a pití a také hudby. 

Chcete se dobře bavit? Zábavu ponechte v mé režii. Hraji k tanci a poslechu hity pro všechny věkové kategorie. Hity, které všichni dobře znáte! Vaše hosty zvu na taneční parket a zdravě hecuji k ještě většímu zážitku z firemního večírku:-)

Jaké by to byly narozeniny bez hudby?! I v takovém případě zvolte DJ na narozeninovou párty, aby vaše pozvané hosty měli zážitek na vaší oslavu narozenin!! Jako DJ na narozeninovou oslavu mám za sebou několik desítek podobných akcí. DJ na narozeninovou oslavu prostě nesmí chybět na oslavě např. 30, 40, 50, 60, ale zažil jsem i 70 párty a oslavu! 

Maturitní nebo firemní ples? I tady nesmí chybět zkušený DJ na ples, který zahraje pro každého! Vybírejte pouze ze zkušených a ověřených DJ`s, kteří mají takové akce za sebou. Nesmí se stát, aby DJ např. z klubu odmítl zahrát na přání a hrál vyloženě klubové skladby! Tohle nechcete že? Já Vám mohu doporučit kombinaci moderátor a DJ na maturák nebo firemní společenskou událost. Navštivte, prosím, mé stránky www.petrberka.cz

Jako profesionální a ostřílený moderátor všech možných společenských akcí vám mohu moderovat i vaší akci, ať už se jedná o  maturitní ples, firemní večírek, sportovní akci, tiskovou konferenci atp. Letitá praxe a obrovská zkušenost z akcí všeho druhu i z mediálního prostředí. Kiss, Hitradio FM Plus, Impuls Ráááádio atd.
Už jste někdy slyšeli promluvit do mikrofonu profesionála a amatéry, který si říká profi moderátor? Výsledek si snad dokážete představit sami...
www.petrberka.cz

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023