DJ na svatbu

DJ na svatby

Petr Berka je i Váš DJ na svatby

Moje jméno je Petr Berka. Muzikou žiji od 17 let, kdy jsem roztáčel „cédéčka“ na diskotékách po celém kraji. O rok později jsme vyhrál výběrové řízení na moderátora v Rádiu Kiss Proton. Časem to bylo i Hitrádio FM PLus a za svou osobní výhru považuji, že jsem působil v nejposlouchanějším čase i na celoplošné stanici Ráááádia Impuls. Jako DJ a moderátor dělám show od svých 18 let. Na trhu, kde si v dnešní době říká skoro každý druhý DJ NA SVATBY, jsem se si udělal jméno dobře odvedenou prací a měl tu čest zahrát na svatbách i známým osobnostem. Mohu říci, že po 20 letech jsem na opravdovém vrcholu, co se týká nabízených služeb a patřím, dovolím si tvrdit, mezi nejlepší hráče na trhu!

Individuální přístup, špičková technika, inteligentní osvětlení a úplně jiná zábava na kterou budou vzpomínat všichni. Roztancuji i netančící svatebčany.

Všechny odehrané svatby najdete na mém Facebooku a Instagramu. Na ukázky prvních tanců novomanželů se můžete podívat na mém Tiktoku.

 

Výběr DJ na svatby neponechávejte náhodě

Ano. Jak již samotný nadpis napovídá, rozhodně neponechávejte DJ na svatby náhodě. Na trhu je spousty kolegů, kteří hrají v klubech a v létě si chtějí zavřené diskotéky a kluby zaplnit a vynahradit svatbami. Leckdy je takový DJ na svatby určitě levnější, někdy se najde i kolega, který odehraje svatbu podle vašich představ a v pohodě, ale je jich opravdu málo. A ze své vlastní zkušeností vím, že zde pak rozhoduje právě cena, kdy takový DJ na svatby si klidně řekne o 2 nebo 3 tisíce méně. Pokud k vám přijede někdo takový a vaši hosté se budou chtít bavit na osvědčené hity, které všichni znají a najednou Vám DJ z klubu bude hrát pecky, které nikdo nezná, tak budete s největší pravděpodobností tohoto rozhodnutí litovat. Nechcete snad připustit, aby se na Vaší svatbě něco takového stalo nebo se pokazilo? Váš Velký den musí být po všech stránkách dokonalý! Právě proto je tu pro Vás oblíbený DJ na svatby Petr Berka! Na svém kontě mám již přes 800 veselek jako DJ/moderátor.

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023