DJ na svatbu

Snubní prsteny

Snubní prsteny dle Vašich představ vyrobíme na zakázku Petr Pluhař.

Snubní prsteny jsou a vždy byly znakem věrnosti, lásky, projevem náklonnosti ke svému protějšku a také symbolem doživotní vzpomínky. Pokud se snubní prsten vybírá, tak je potřeba vybírat nejen očima, ale také srdcem. Nezáleží na materiálu nebo na ceně, důležité je, aby se vašemu partnerovi nebo partnerce líbil. Pří výběru prstenu si představte samotnou ruku s prstenem a brzy zjistíte, jestli je vybraný prsten pro vás ten pravý.

Jelikož je svatba jedinečný okamžik, který se jen tak neopakuje, tak je potřeba vybrat opravdu krásný prsten, který dokáže již na první pohled očarovat svým dokonalým vzhledem. Ve snubním prstenu se odráží celá vaše budoucnost a spokojenost. Co si vybavíte při pohledu na prsten po deseti letech? Snubní prsten není artikl, na kterém by se mělo šetřit, natož, u kterého by měla rozhodovat jednoduchost.

Ke každému se hodí jiný prsten, někdo preferuje prsteny z bílého zlata, někdo ze žlutého zlata a někomu se zase líbí snubní prsteny s diamanty. Líbilo by se vám, kdyby vaše partnerka nosila takový prsten, který nikdo jiný nemá? V tom případě je pro vás vhodná zakázková výroba snubních prstenů, se kterou získáte zcela originální šperk podle vašich představ. Díky širokému výběru prstenů je možné uplatnit svoji fantazii a vybrat si takový, po kterém toužíte. Pokud nemáte jasnou představu o tom, jak by měl výsledný prsten vypadat, tak se inspirujte širokým spektrem snubních prstenů v mnoha provedeních. Jistě vás široký výběr luxusních prstenů očaruje a vy si vyberete takový, který je nejvhodnější jak pro vás, tak i pro váš drahý protějšek. Spolehněte se na kvalitního výrobce prstenů s dlouholetou praxí, který dovede vyrábět snubní prsteny jako nikdo jiný.

 

 

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023