DJ na svatbu

Svatební DJ

Svatební DJ Petr Berka

Správný a vhodný svatební DJ má být empatický, musí umět naslouchat potřebám klientů, kteří mají specifické požadavky. Volba svatebního DJ dnes je důležitou součástí pokud plánujete Vaší svatbu! Rozhodně doporučuji nepodcenit, jelikož  znám ze svého okolí spousty případů, které bych mohl vyprávět. Svatební DJ nemluví do mikrofonu a nebo jen občas a to si říká profesionální moderátor! Za sebe se tak trochu stydím, že někdo takový na trhu bez jakékoliv zkušenosti používá titul Svatební DJ a profesionální moderátor….
Mohl bych také zmínit, že svatební DJ nehraje na přání anebo, to je ta horší verze, že hraje klubové skladby. Jenže svatba není klubová scéna! Tohle dělají diskžokejové, kteří na léto v klubech nehrají a tak si nabírají pár kšeftů, máme na mysli svatby všeho druhu, aby měli nějaký zajištěný příjem přes prázdniny.  Dokonce jsou tací, kteří potvrdí termín klientům a pár dní před svatbou „náhle“ onemocní nebo nemohou z jiného důvodu přijet. ten důvod je každému jasný. On totiž dostal nabídku za více peněz a najednou na potvrzenou svatbu nemůže, jelikož zde dostane o pár stovek na honoráři víc….

 

Vybírejte svatebního DJ pečlivě stejně jako vybíráte šaty nebo jídlo

V dnešní době nutnost! Svatební DJ na vaší svatbu má být profesionál v každém směru! Svatební DJ má mít za sebou nějakou zkušenost, nějaké recenze, dobrou techniku atp. Nesmí se stát, že vám někdo řekne, že reference nesbírá. Tohle není pravda! Já osobně dělám svatby od roku 2004, kdy se taky rozmohli místo kapel DJ na svatby a o tom by mohla vyprávět i moje doména djnasvatbu.info. Dále je potřeba zdůraznit, že spokojený zákazník téměř vždy poděkuje za dobře odvedenou práce na vaší svatbě! Není tedy možné, že nemá žádnou recenzi! Jen se podívejte na můj FB profil, kolik mám recenzí?! A to jsem na FB začal sbírat recenze až od roku 2017 tuším…. Na webu pak mnohem dříve, vše najdete ve složce Reference. 
Svatební DJ je tedy každý a proto buďte při svém výběru vhodného svatebního DJ maximálně opatrní, ať vám hosté nepoděkují jen za dobré jídlo na vaší svatbě… protože zábava na svatbě stála za starou bačkoru. A to je to, co si nejvíce svatebčané pamatují z vaší svatby, tak to je…
Já Vám mohu nabídnout skutečně profesionální služby svatebního DJ, který má za sebou stovky svateb! I z řad V.I.P. klientů.
Budu se těšit i na tu Vaší párty, kterou udělám pro svatebčany NEZAPOMENUTELNOU!

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023