DJ na svatbu

Svatební oslava

Svatební oslava Plzeň nebo Praha

Přemýšlíte s přítelem, kde uspořádat veselku? Svatební oslava a hlavně místo, kde budete mít svůj velký den není jen tak a je to poměrně tvrdý oříšek. Míst, kde udělat svatební oslavu není mnoho. Resp. je ale musíte hledat a také záleží jaké místo preferujete? Místo, kde je klid, příroda, máte zde dostatečné soukromí pro Váš velký den a kolik budete mít celkem hostů? Tohle všechno jsou faktory, kterými je třeba se řídit pokud vybíráte místo pro svatební oslavu. Např. v Plzeňském kraji je takových míst spousty. Ať už se jedná o restaurace, hotely nebo jen statky, kde si zařizujete kompletní catering a všechny služby, bez kterých by se svatební oslava neobešla. I v Praze a v celém Středočeském kraji najdeme takových míst hodně. Chce to jen správně vybírat a hlavně nepřebrat. Někde je omezen počet svatebčanů, jinde zase nemůžete uspořádat pro novomanžele např. ohňostroj nebo je omezen hluk atp. Tohle všechno jsou argumenty, které byste měli brát v potaz pokud hledáte místo pro svou svatbu. A jako DJ na svatbu a moderátor Vám k tomu mohu být hodně nápomocen, stačí se jen zeptat na jednotlivé místo. A když nebudu vědět, zeptám se kolegů, kteří mi ihned řeknou co a jak. Možná už chápete, že vybrat místo pro svatební oslavu v Plzni nebo v Praze není jen tak…

Tam, kde bude svatební oslava dokonalá…

A je to přesně to místo, které jste si vybrali na základě výše uvedených preferencí. Jak už bylo řečeno, svatební oslava Plzeň nebo Praha nabízí spousty krásných míst, statků, mlýnů, hotelů nebo restaurací, kde uspořádat parádní svatbu na kterou budou pozvaní hosté dlouho vzpomínat! A možná i někteří hosté, které čeká svatba se za rok nebo za dva či za pár let rozhodnou uspořádat svatební oslavu tam, kde jste ji měli vy. Na této stránce DJ na svatbu Petra Berky najdete ZDE několik míst, které rozhodně doporučuji a dávám ruku do ohně, že vše proběhne hladce včetně prvotního jednání s majiteli či provozovateli. Svatební oslava tak bude dokonalým prvkem na vašem svatebním seznamu, které rozhodně pomůže i potencionálním párům uspořádat v budoucnu také podobnou svatební oslavu na kterou budou všichni dlouho vzpomínat. Za sebe mohu doporučit restauraci Kalikovský mlýn v Plzni, Angusfarm Soběsuky, lesní restaurant a hotel Lipovka Nekmíř, restaurant a penzion U Prejzků Lhotka, mlýn Davídkov Hryzely nebo zámek Zbiroh atd. 

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023