DJ na svatbu

Pardubice 13. 9. 2019

Byl to další náročný zářijový víkend. V pátek 13.9. Pardubice a v sobotu Tábor.

Na pátek 13.9. si mé služby objednala Renča s Lukášem do pardubické loděnice. Svatby tam nejsou časté, ale jelikož k vodě oba manželé tíhli, tak volba byla jasná. Byla to trefa do černého! Já osobně si svatbu na loděnici nedokázal představit, ale jak se sami můžete přesvědčit podle fotografií, tak to byla svatba opravdu krásná! Catering byl objednaný od místní firmy a musím říct, že jídlo bylo přímo luxusní! Nezbylo nic:-)


Nevěsta Renča měla několik požadavků. Jestli dokážu bavit lidi venku atd., ale ten hlavní byl, aby se svatebčané všech věkových kategorií bavili od těch nejmenších po dospěláky. Přijel jsem na 14hod. novomanželé pak o hodinu později a posléze i 80 pozvaných svatebních hostů. Po slavnostním obědě jsme dali prostor všem se rozkoukat a produkce pro děti začala okolo 19 hod. Ještě předtím jsme soutěžili, na programu byl třeba novomanželský kvíz a další svatební hry. Ostatně počasí nám přálo, bylo teplo a tak nebylo třeba začínat dřív než v těch 19 hod. produkcí pro nejmenší svatebčany. Děti dělaly mašinky, stojky a různé soutěže do kterých jsem zapojil i tatínky dětiček. Těch tam bylo asi 8, ale byly bezvadný a dalo by se říci, že dětičky nakazily zábavou i ostatní, dospělé svatebčany. 

Po programu pro nejmenší byl na programu tanec, tanec s rodiči a pak už to jelo… Hrálo se všechno a dokonce došlo i na polku nebo valčík!! V pozdějších večerních hodinách pak hlavně CZ muzika jako Wohnout, Rybičky 48 nebo dokonce Visací zámek! Byla to super pařba na svatbě Renči a Lukáše až do ranních hodin a já moc děkuji za důvěru.

Svatba asi dopadla podle představ novomanželů, jelikož mi napsali moc pěkné hodnocení na FB profil. 

Přidejte také komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte-li jakoukoliv otázku? Neváhejte a ozvěte se mi.

Petr Berka
Pod lesem 11
312 00 Plzeň
IČO: 635 38 351

DJ na svatby © 2023