DJ na svatbu

Mirošov 4.6.2022

Před námi první červnová sobota s datem 4.6.2022 a mé služby DJ na svatbu si již v předstihu rezervoval David. David je můj kamarád, kterého z nám díky fotbalovému prostředí v Plzni, kde jsme se potkali u trénování dětských ročníků. Jeho příjmení asi netřeba říkat, jeho tatínek je vlastníkem FC Viktoria Plzeň, takže asi všichni víme….

Svatba Davida s jeho krásnou Kájou byla nádherná do posledního detailu a to také díky koordinátorce Svatby od Luc. Na její profil se můžete podívat na IG, kde najdete i ten můj ZDE a nebo FB, kde taky, jak je zvykem najdete i pár foteček z jejich svatby a dokonce ve stories i fotečku přímo s novomanželi!


Statek a restaurace v Mirošově, to je záruka čerstvosti a výtečného jídla a pití! Na tomto místě jsme byl již po druhé a vždy svatby perfektní a to byl případ i ze soboty svatby Káji a Davida. Svatební obřad byl naplánovaný na 13 hodinu a ano zvučil jsem taktéž svatební obřad. Tady bylo moc hezké počkat si na songy, protože ani jeden z nich nevěděl na kterou písničku půjdou. Vybírali si své skladby tak, aby to bylo pro oba překvapení a to se taky povedlo:-) 

Svatební obřad proběhl podle jejich představ a ještě jednou připomínám, že celá svatba byla nádherná! Počasí v sobotu přálo, pršelo štěstí až v pozdních odpoledních hodinách, kdy byla asi padesátka svatebčanů už dávno po výtečném obědě po celém areálu a užívla si s dobrým jídlem i pitím tento krásný den. Na řasu přišel také první společný tanec Káji a Davida a zde se můžete podívat na sociální sít‘ TikTok, kde v profilu djnasvatbu.info najdete i krátká videa z prvních tanců. Pozor začal jsem natáčet až letos v roce 2022 a pár mi jich tam chybí. Pak přišel na řadu tanec pro rodiče a rozjela se svatební oslava. Hudba na svatbu byla zvolané tak, aby si opět každý svatebčan přišel na to své! Hrály se moderní skladby, hrály se i starší a české nestárnoucí hitovky a asi každý svatební DJ by měl vědět a vycítit, co a jak a kdy zahrát! 

Já děkuji oběma za pozvání, jejich krásnou svatbu jsme si moc užil a přeji jim do konce živoat jen to nejlepší! Váš Petr Berka – DJ na svatbu Mirošov

DJ na svatbu

Profesionál ve svém oboru. Jsem zkušený moderátor a DJ na svatbu. (jako Dj – stovky svateb, večírků a moderace rádia, Tv, plesy, večírky atd.)

Kontakt

Máte nějaké otázky? Neváhejte a napište! Odpověď dostanete většinou do jedné hodiny.

Petr Berka
IČO: 635 38 351 Nejsem plátce DPH!

DJ na svatby © 2023